Kurzy

Naučíme vás principům Feng Ren Shui a ukážeme vám, jak je využívat v každodenním životě. 

Kniha mého života

Buďte tvůrci vašeho života a napište si svou knihu. S naší pomocí získáte návod, jak zjistit KDO JSTE, jaký je váš talent a smysl života. Jak umět plánovat a řídit si svůj život podle sebe. Součástí knihy je mnoho pracovních listů, které vám budou velkými pomocníky při realizaci vašich plánů a plnění svých cílů. Vytvoříte si podrobný svůj vlastní profil, včetně partnerů a všech členů rodiny. Podrobná analýza rodinného stromu vám ukáže, jaké jsou ve vaší rodině podobnosti a jak moc ovlivňují vaši přítomnost a budoucnost. Uvidíte mnoho souvislostí a lépe se pak zorientujete ve svém životě. Naučíte se systematicky pracovat se svými energiemi, určíte si svoje priority a mantinely, naleznete opět své zdravé sebevědomí a svoji sílu a energii.

Termín I.:  10.-12. 6. 2022 pátek od 17 do neděle 17 hod, Meetinka u Benešova

Termíny II.: víkendy 5.-6.11. a 26.-27.11.2022 od 10 do 18 hod, Praha ateliér Rózi kreativ

cena 5 700 Kč

Kurzem provází Dáša Amálie Černáková

Bylinkování na Meetince

Bylinkování na Meetince je pravidelné setkávání v průběhu  roku a seznamování se s bylinkami, které rostou kolem nás. Nejen na zahrádce, ale i ve volné přírodě. Vždy se budeme věnovat těm bylinkám, které jsou na svém vegetačním vrcholu, abychom je mohli sbírat a rovnou zpracovávat. Budeme z nich tvořit přípravky pro zdraví i pro krásu. Sušit na čaje, vyrábět mastičky, tinktury, oleje, soli, kořenící směsi, amulety. Také si začarujeme a napojíme se na bylinky pomocí vnitřní intuice nebo očistíme pomocí bylinkového rituálu. Poradíme, jak bylinky zařadit do každodenního života.

Ukážeme si i jiné možnosti využití bylinek - Bachovy esence, aromaterapie, Auro soma, ale především budeme společně tvořit a sdílet v ženském kruhu, jak je to přirozené a pro nás ženy důležité :-).

Termín: 19.3., 30.4., 21.5., 25.6., 19.-21.8. a 24.9.2022

Meetinka u Benešova

cena 12 600 Kč, možnost platby na splátky

Možnost přihlásit se jen na některý termín, informujte se u nás.

Kurzem provází Dáša Amálie Černáková a bylinkářka Zuzana Frantová

Zdraví a vitalita s Feng Ren Shui

Zdraví a vitalita je v současné době velkým tématem. Jak podpořit své zdraví, vitalitu, odolnost organismu v době plné stresu, toxinů a nesprávné životosprávy.

Principy Feng Ren Shui pracují s člověkem jako celistvou bytostí. Na semináři se zaměříme na člověka, čas a prostor z hlediska působení na naše zdraví, vitalitu a dlouhověkost. Propojenost orgánů s emocemi, denním a ročním cyklem, prostorem, barvami, materiály, činnostmi, ale také lidmi, kterými se obklopujeme. To vše má na náš organismus velký vliv. Ukážeme si a vyzkoušíme na sobě harmonizační techniky pro každodenní aplikaci z pohledu 5 elementů (emoce, cvičení, strava, aromaterapie, hudba).

Termín: 24.9.2022 od 10 do 18 hod

Praha

cena 2 100 Kč

Kurzem provází Dáša Amálie Černáková

Feng Ren Shui Home - zbavte se nepořádku

Praktický seminář Feng Ren Shui, kde se zaměříme na intuitivní FRS a proudění energie u vás doma. Jak nám nepořádek může komplikovat život a jaké to má dopady na fungování našeho života. Na základě vnitřních prožitků budete procházet svým bytem či domem a nacházet potřebné změny, které povedou ke zlepšení proudění energie. Najdeme souvislosti s vaším domovem a vaším životem, jak a proč se v dané oblasti cítíte. Proč vám některé oblasti v životě nefungují, co kde máte zablokované a jak to změnit. Rituály očisty domova, jak se zbavit nepořádku, aromaterapie.

Termín: sobota 8.10.2022 od 10 do 18 hod

cena 2 100 Kč

Meetinka u Benešova

Seminářem provází Dáša Amálie Černáková

Na podzim roku 2022 připravujeme

celoroční program

Sebepoznání s Feng Ren Shui - BeYoU Academy

Na základě umění Feng Ren Shui a dalších seberozvojových metod připravujeme celoroční program, kde si všechny znalosti, metody a principy FRS vyzkoušíme v praxi. Projdeme si všechny oblasti magického čtverce ( Ba Gua ) a zpracujeme život na míru svým potřebám dle osobní typologie ( astrotypu ), letící hvězdy, cesty života I-Ťing, vytvoříme Vision Board, vaši osobní značku, domov podle FRS, Time/management. Budeme se věnovat také emocím a práci s naší myslí, intuicí a přirozenou tvořivostí. Zkrátka vyladíme si svůj život k obrazu svému, svému potenciálu a životnímu naplnění. Nalezneme cestu k rovnováze a radosti ze sebe samých a našeho života.

S našimi ambasadorkami jednotlivých oblastí a odbornicemi v daném oboru, které se díky studiu FRS rozhodly jít vlastní cestou na základě své typologie osobnosti, již nyní  pro vás připravujeme celý program. Moc nás to baví a naplňuje a těšíme se, až budeme společně s vámi tvořit lepší svět, sdílet zkušenosti, navzájem se inspirovat, podporovat, pomáhat si a nalézat cestu k osobní svobodě, rovnováze a harmonii. Být sama sebou, mít se ráda a milovat svůj život.

Již brzy vám představíme celý náš tým, na který se v průběhu roku budete moci těšit.

Máte-li již nyní o tento program zájem, neváhejte se nezávazně přihlásit. My s vámi projdeme vstupní dotazník ohledně priorit, vašich potřeb a očekávání. Program bude koncipován pro menší skupinky, aby bylo opravdu dostatek prostoru pro osobní kontakt.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.