Kurzy

Naučíme vás principům Feng Ren Shui a ukážeme vám, jak je využívat v každodenním životě. 

MyLifeBook - Kniha mého života
MyLifeBook - Kniha mého života

Buďte tvůrci vašeho života a napište si svou knihu. S naší pomocí získáte návod, jak zjistit KDO JSTE, jaký je váš talent a smysl života. Jak umět plánovat a řídit si svůj život podle sebe. Součástí knihy je mnoho pracovních listů, které vám budou velkými pomocníky při realizaci vašich plánů a plnění svých cílů. Vytvoříte si podrobný svůj vlastní profil, včetně partnerů a všech členů rodiny. Podrobná analýza rodinného stromu vám ukáže, jaké jsou ve vaší rodině podobnosti a jak moc ovlivňují vaši přítomnost a budoucnost. Uvidíte mnoho souvislostí a lépe se pak zorientujete ve svém životě.

Termíny: sobota 2.10., 23.10., 20.11. od 10 do 18 hod                  cena 5 400 Kč

Kurzem provází Dáša Černáková lektorka Školy Feng Ren Shui

Feng Ren Shui styl - oblékněte své pravé já
Feng Ren Shui styl - oblékněte své pravé já

Objevte kouzlo osobního stylu podle typologie osobnosti FRS. Víte, co vám sluší a jak by měl vypadat váš šatník. Styl je způsob jak říct, kdo doopravdy jste. Podtrhněte svou osobnost svým originálním stylem.Když si oblékneme, co nám sluší a v čem se cítíme dobře, přispívá to k většímu sebevědomí, radosti a osobní rovnováze. To, jak se oblékáme, jakou zvolíme barvu, materiál a celkovou kombinaci má velký vliv na naše pocity, chování a úspěch. Přijďte si vyzkoušet, co vám sluší, jak se oblékat podle tvaru postavy, jaké kousky nesmějí chybět ve vašem šatníku a jaké doplňky podtrhnou vaši osobnost.

Termín: sobota 9.10., 6.10. od 10 do 18 ho, cena 4 200 Kč

Kurzem provází Dáša Černáková a osobní stylistka FRS Dáša Kravcová www.dasakravcova.com

Feng Ren Shui Home - tvoříme si domov snů
Feng Ren Shui Home - tvoříme si domov snů

Praktický kurz Feng Ren Shui, kde se zaměříme na intuitivní FRS. Na základě vnitřních prožitků budete procházet svým bytem či domem a nacházet potřebné změny, které povedou ke zlepšení proudění energie. Najdeme souvislosti s vaším domovem a vaším životem, jak a proč se v dané oblasti cítíte. Proč vám některé oblasti v životě nefungují, co kde máte zablokované a jak to změnit. Zaměříme se také na barvy, materiály, dekorace a obrazy. Nahlédnete do duše svého domova a svého těla. Rituály očisty domova, jak se zbavit nepořádku, aromaterapie.

Termíny: sobota 16.10., 13.11. od 10 do 18 hod, cena 4 200 Kč     

Kurzem provází Dáša Černáková a designérka FRS Lucie Novotná www.mindfulhome.cz

Bylinkování na Meetince
Bylinkování na Meetince

Bylinkování na Meetince je pravidelné setkávání v průběhu  roku a seznamování se s bylinkami, které rostou kolem nás. Nejen na zahrádce, ale i ve volné přírodě. Vždy se budeme věnovat těm bylinkám, které jsou na svém vegetačním vrcholu, abychom je mohli sbírat a rovnou zpracovávat. Budeme z nich tvořit přípravky pro zdraví i pro krásu. Sušit na čaje, vyrábět mastičky, tinktury, oleje, soli, kořenící směsi, amulety. Také si začarujeme a napojíme se na bylinky pomocí vnitřní intuice nebo očistíme pomocí bylinkového rituálu. Poradíme, jak bylinky zařadit do každodenního života.

Termín: sobota 18.9. od 10 do 18 hod, cena 1 800 Kč

Kurzem provází Dáša Černáková a bylinkářka Zuzana Frantová

Škola Feng Ren Shui Praha

online od 6. února 2021

6. února 2021 otevíráme další ročník Školy Feng Ren Shui Praha online.

Ve škole FRS se naučíte základním principům Feng Ren Shui, které potom využijete ve svém běžném životě. Stanete se tvůrci svého života, naleznete vnitřní rovnováhu, objevíte svůj skutečný potenciál. Díky těmto znalostem si potom lépe nastavíte další oblasti svého života - výběr svého povolání, partnerské a rodinné vztahy, hojnost, blahobyt a rozmanitost života, pravidla a životní hodnoty, přátele, koníčky, radost a budoucnost, vytvoření harmonického a posilující prostředí, životní vize a naplnění. Naučíte se vnímat energie, díky kterým si potom nastvíte prostředí, které vás bude posilovat a pomůže ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu.

Školou provází Jiří Černák, www.jiricernak.cz

Na rok 2022 připravujeme

celoroční program

Sebepoznání s FRS prosperity - BeYoU Academy

Na základě znalostí z naší  Školy Feng Ren Shui připravujeme celoroční program, kde si všechny znalosti, metody a principy FRS vyzkoušíte v praxi. Projdeme si všechny oblasti magického čtverce ( Ba Gua ) a zpracujeme život na míru svým potřebám dle osobní typologie ( astrotypu ), letící hvězdy, cesty života I-Ťing, vytvoříme Vision Board, vaši osobní značku, domov podle FRS, Time/management. Zkrátka vyladíme si svůj život k obrazu svému, svému potenciálu a životnímu naplnění. Nalezneme cestu k rovnováze a radosti ze sebe samých a našeho života.

S našimi ambasadorkami jednotlivých oblastí a odbornicemi v daném oboru, které se díky studiu FRS rozhodly jít vlastní cestou na základě své typologie osobnosti, již nyní  pro vás připravujeme celý program. Moc nás to baví a naplňuje a těšíme se, až budeme společně s vámi tvořit lepší svět, sdílet zkušenosti, navzájem se inspirovat, podporovat, pomáhat si a nalézat cestu k osobní svobodě, rovnováze a harmonii. Být sama sebou, mít se ráda a milovat svůj život.

Již brzy vám představíme celý náš tým, na který se v průběhu roku budete moci těšit.

Máte-li již nyní o tento program zájem, neváhejte se nezávazně přihlásit. My s vámi projdeme vstupní dotazník ohledně priorit, vašich potřeb a očekávání. Program bude koncipován pro menší skupinky, aby bylo opravdu dostatek prostoru pro osobní kontakt.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.