Kurzy

Naučíme vás principům Feng Ren Shui a ukážeme vám, jak je využívat v každodenním životě. 

Podzimní semináře Feng Ren Shui 2021

Praktická setkání pro studenty FRS

23.10. - Co nás čeká v roce 2022 ve znamení vodního Tygra a příprava na tento rok

přidáváme ještě další termín 6.11.

Jaké energie nám tento rok přinese, jak můžeme využít jeho energie a sílu ve svůj prospěch, na co si dát pozor. Připravte si své tabulky astrotypu, budeme hned porovnávat jednotlivé kombinace a budete si již tvořit a hledat souvislosti mezi energiemi roku a těmi, které máte v astrotypu. Vytvoříte si svůj plán na příští rok.

20.11. - Máte správně nastavený svůj prostor?

Každý si přinese půdorys svého bytu či domu a budeme postupně procházet celým prostorem a harmonizovat jednotlivé místnosti. Nevíte-li si s některou místností rady nebo cítíte, že je někde něco v nepořádku, nedaří se vám v některé oblasti života, pořiďte i fotky. ať si takový prostor můžeme všichni představit a nacítit se na něj.

11.12. - Jak uplatnit 6 rozhraní v běžném životě

Nejen astrotyp, Ba Gua, ale i metoda 6 rozhraní nám velmi pomůže ke správnému nasměrování a uspořádání v našem životě. Rozklíčujeme, jaké energie máme na všech úrovních jednotlivých oblastí, co to pro nás znamená a jak je uchopit v praxi. Co je pro každého z nás opravdu bytostně důležité, jaké energie potřebujeme pro svůj vyrovnaný život, co nám pomáhá, a naopak nám škodí.

Je možno se přihlásit pouze na setkání Rok 2022 ve znamení vodního Tygra.

Všechna setkání budou vždy od 10 do 18 hodin v Praze, místo ještě upřesníme

V případě platby a účasti všech 3 setkání cena 5.700 Kč.

Cena jednotlivých setkání 2.100 Kč.

Stačí zaslat 1.000 Kč záloha a zbytek v hotovosti na místě, případně celá částka na č.ú 853648001/5500, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.

Přihlášky a dotazy pište, volejte nejpozději do 20.10.2021.

meetinka@gmail.com, 602 556 479. Přihlásit se můžete také přes formulář dole na této stránce.

Kurzem provází Dáša Amálie Černáková a Lucie Techlovská

Semináře Feng Ren Shui pro začátečníky

23.10. - Co nás čeká v roce 2022 ve znamení vodního Tygra a příprava na tento rok

přidáváme ještě další termín 6.11.

Jaké energie nám tento rok přinese, jak můžeme využít jeho energie a sílu ve svůj prospěch, na co si dát pozor. Každý rok nám přináší jiné energie, sílu a možnosti. Dozvíte se souvislosti, jak pracovat se svými vrozenými předpoklady a výzvami pro příští rok. K jakým činnostem bude příští rok nakloněn a do čeho se raději nepouštět, protože to vůbec nebude jednoduchý rok. Máme se opravdu na co těšit .

21.11. - Poznejte svůj potenciál a vykročte na svoji úspěšnou životní cestu

Cílem tohoto semináře je uvědomit si své silné stránky, ale také vědět o svých slabinách. Naučit se využívat svůj potenciál v běžném každodenním životě. Nalézt sebe sama a své poslání, smysl života. Toto pochopení vám pak umožní žít v harmonických vztazích a pomůže při hledání ideálního místa pro život a mít kariéru svých snů. Na základě data vašeho narození vám připravíme váš osobní profil podle čínské astrologie.

12.12. - Uspořádejte si svůj harmonický domov podle principů Feng Ren Shui

Nalezení správného místa pro život a vnitřního uspořádání všech místností přináší do života všem jeho obyvatelům, kteří v daném bytě či domě žijí, harmonii, zdraví a úspěch. V dnešní uspěchané době je právě domov, naše zázemí, velmi důležitým místem pro naši regeneraci a dodává nám nebo naopak odčerpává spoustu energie. Pojďme si společně ukázat nejdůležitější pravidla pro harmonické bydlení a vytvořit si domov svých snů.

Všechny semináře budou vždy od 10 do 18 hodin v Praze, místo ještě upřesníme.

V případě platby a účasti všech 3 setkání cena 5.700 Kč.

Cena jednotlivých setkání 2.100 Kč.

Stačí zaslat 1.000 Kč záloha a zbytek v hotovosti na místě, případně celá částka na č.ú. 853648001/5500, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.

Přihlášky a dotazy pište, volejte nejpozději do 20.10.2021.

meetinka@gmail.com, 602 556 479. Přihlásit se můžete také přes formulář dole na této stránce.

Kurzem provází Dáša Amálie Černáková a Lucie Techlovská

MyLifeBook - Kniha mého života
MyLifeBook - Kniha mého života

Buďte tvůrci vašeho života a napište si svou knihu. S naší pomocí získáte návod, jak zjistit KDO JSTE, jaký je váš talent a smysl života. Jak umět plánovat a řídit si svůj život podle sebe. Součástí knihy je mnoho pracovních listů, které vám budou velkými pomocníky při realizaci vašich plánů a plnění svých cílů. Vytvoříte si podrobný svůj vlastní profil, včetně partnerů a všech členů rodiny. Podrobná analýza rodinného stromu vám ukáže, jaké jsou ve vaší rodině podobnosti a jak moc ovlivňují vaši přítomnost a budoucnost. Uvidíte mnoho souvislostí a lépe se pak zorientujete ve svém životě.

Termíny: sobota 2.10., 23.10., 20.11. od 10 do 18 hod                  cena 5 400 Kč

Kurzem provází Dáša Amálie Černáková lektorka Školy Feng Ren Shui

Feng Ren Shui styl - oblékněte své pravé já
Feng Ren Shui styl - oblékněte své pravé já

Objevte kouzlo osobního stylu podle typologie osobnosti FRS. Víte, co vám sluší a jak by měl vypadat váš šatník. Styl je způsob jak říct, kdo doopravdy jste. Podtrhněte svou osobnost svým originálním stylem.Když si oblékneme, co nám sluší a v čem se cítíme dobře, přispívá to k většímu sebevědomí, radosti a osobní rovnováze. To, jak se oblékáme, jakou zvolíme barvu, materiál a celkovou kombinaci má velký vliv na naše pocity, chování a úspěch. Přijďte si vyzkoušet, co vám sluší, jak se oblékat podle tvaru postavy, jaké kousky nesmějí chybět ve vašem šatníku a jaké doplňky podtrhnou vaši osobnost.

Termín: sobota 9.10., 6.10. od 10 do 18 ho, cena 4 200 Kč

Kurzem provází Dáša Amálie Černáková a osobní stylistka FRS Dáša Kravcová www.dasakravcova.com

Feng Ren Shui Home - tvoříme si domov snů
Feng Ren Shui Home - tvoříme si domov snů

Praktický kurz Feng Ren Shui, kde se zaměříme na intuitivní FRS. Na základě vnitřních prožitků budete procházet svým bytem či domem a nacházet potřebné změny, které povedou ke zlepšení proudění energie. Najdeme souvislosti s vaším domovem a vaším životem, jak a proč se v dané oblasti cítíte. Proč vám některé oblasti v životě nefungují, co kde máte zablokované a jak to změnit. Zaměříme se také na barvy, materiály, dekorace a obrazy. Nahlédnete do duše svého domova a svého těla. Rituály očisty domova, jak se zbavit nepořádku, aromaterapie.

Termíny: sobota 16.10., 13.11. od 10 do 18 hod, cena 4 200 Kč     

Kurzem provází Dáša Amálie Černáková a designérka FRS Lucie Novotná www.mindfulhome.cz

Bylinkování na Meetince
Bylinkování na Meetince

Bylinkování na Meetince je pravidelné setkávání v průběhu  roku a seznamování se s bylinkami, které rostou kolem nás. Nejen na zahrádce, ale i ve volné přírodě. Vždy se budeme věnovat těm bylinkám, které jsou na svém vegetačním vrcholu, abychom je mohli sbírat a rovnou zpracovávat. Budeme z nich tvořit přípravky pro zdraví i pro krásu. Sušit na čaje, vyrábět mastičky, tinktury, oleje, soli, kořenící směsi, amulety. Také si začarujeme a napojíme se na bylinky pomocí vnitřní intuice nebo očistíme pomocí bylinkového rituálu. Poradíme, jak bylinky zařadit do každodenního života.

Termín: sobota 18.9. od 10 do 18 hod, cena 1 800 Kč

Kurzem provází Dáša Amálie Černáková a bylinkářka Zuzana Frantová

Na rok 2022 připravujeme

celoroční program

Sebepoznání s FRS prosperity - BeYoU Academy

Na základě znalostí z naší  Školy Feng Ren Shui připravujeme celoroční program, kde si všechny znalosti, metody a principy FRS vyzkoušíte v praxi. Projdeme si všechny oblasti magického čtverce ( Ba Gua ) a zpracujeme život na míru svým potřebám dle osobní typologie ( astrotypu ), letící hvězdy, cesty života I-Ťing, vytvoříme Vision Board, vaši osobní značku, domov podle FRS, Time/management. Zkrátka vyladíme si svůj život k obrazu svému, svému potenciálu a životnímu naplnění. Nalezneme cestu k rovnováze a radosti ze sebe samých a našeho života.

S našimi ambasadorkami jednotlivých oblastí a odbornicemi v daném oboru, které se díky studiu FRS rozhodly jít vlastní cestou na základě své typologie osobnosti, již nyní  pro vás připravujeme celý program. Moc nás to baví a naplňuje a těšíme se, až budeme společně s vámi tvořit lepší svět, sdílet zkušenosti, navzájem se inspirovat, podporovat, pomáhat si a nalézat cestu k osobní svobodě, rovnováze a harmonii. Být sama sebou, mít se ráda a milovat svůj život.

Již brzy vám představíme celý náš tým, na který se v průběhu roku budete moci těšit.

Máte-li již nyní o tento program zájem, neváhejte se nezávazně přihlásit. My s vámi projdeme vstupní dotazník ohledně priorit, vašich potřeb a očekávání. Program bude koncipován pro menší skupinky, aby bylo opravdu dostatek prostoru pro osobní kontakt.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.