Aura Home - analýza Feng Ren Shui u vás doma

14.10.2021

Domov je zrcadlem naší duše, našeho rozpoložení, naší osobnosti. Je to živý organismus, o který je potřeba neustále pečovat. Je to podobné jako s květinou, o kterou když se nebudeme starat, tak nám uschne. Budeme-li jí ale dopřávat dostatek naší péče a lásky, krásně nám pokvete a bude nám dělat samou radost.  Každý prostor ovlivňuje životy lidí, kteří v něm bydlí. Jistě máte sami zkušenost, že když se přestěhujete do nového bytu či domu, váš život se změní. Náš spokojený domov by měl splňovat několik důležitých zásad:

- měl by to být domov našich snů - na správném místě, správné adrese, byt či dům, město či venkov, na klidném nebo rušnějším místě

- měl by se nám líbit a měli bysme se domů těšit, mít radost, že jsme doma a to jak exteriér, tak interiér, správný výběr stylu, barev, tvarů, materiálů

- cesta k domovu by měla být co nejkrásnější, nejpohodlnější a nejkratší, abychom se domů těšili

- ideální jsou také příjemní sousedé, se kterými se rádi potkáváme

- velikost pozemku, domu či bytu, ale také umístění, v jakém patře

- řád a pořádek, počet věcí a zařizovacích předmětů

- dostatek času na jeho péči, naši starostlivost

- dostatek prostoru na relaxaci, osobní prostor

- pocit bezpečí a jistoty, i z hlediska finančního zatížení

- bydlení se správnými lidmi, se kterými jsme rádi a ne s těmi, kteří nás svým životním rytmem vyčerpávají

- doma by měla být cítit láska, radost ze spolubydlení s ostatními, teplo domova a spokojenost

Toto je jen krátký výčet důležitých bodů, které řeším se svými klienty při Aura Home analýze jejich domova. Nejdříve zjišťujeme osobní energie, hodnoty, priority a přání všech obyvatel daného prostoru. Jaké jsou očekávání a v kterých oblastech života to třeba momentálně drhne nebo nefunguje. Kolikrát stačí jen pohnout skříní, změnit barvy, vyměnit funkci místnosti, vybrat správné dekorace a obrázky, rozpohybovat energii v prostoru nebo zkrátka jen uklidit a nastolit řád a domácí systém fungování.

Správně nastavený domov podle principů Feng Ren Shui dodá obyvatelům takových nemovitostí opět harmonii, pozitivní mysl, mnoho energie a radosti do života. Získají podporu pro své zdraví, kvalitu života, což se promítne nejen ve fungování celé rodiny, partnerských vztahů, ale také úspěchu v pracovní oblasti. Cílem FRS je dosahovat hojnosti a blahobytu, tak proč nezkusit právě tento způsob koučingu v oblasti bydlení.

Těším se na vás a na vaše nemovitosti, kterým společně doplníme pozitivní energii a krásu, váš domov bude opět zářit a naplňovat vás radostí.

Vaše Dáša Amálie