Co nás čeká v roce 2022 ve znamení vodního Tygra

07.10.2021

Začíná mezidobí země a to je vždy čas na přípravné aktivity na období příští. Měli bychom se nyní na přelomu podzimu a zimy na chvilku zastavit a zhodnotit celý rok. Co se nám podařilo, jak jsme si vedli, jaké sklizně a úspěchu jsme dosáhli a jaké zásoby jsme si vytvořili na zimu a do budoucna. Začít bychom také měli přemýšlet a roku budoucím, do čeho se pustit a čeho chceme dosáhnout, jaké budou naše cíle pro příští rok. Je to taková přípravná fáze s nejideálnějšími podmínkami, jelikož jsme v energiích kovu a země.

Pes, garant tohoto měsíce, nám s tím vším rád pomůže. Je to ideální čas na kontrolu všeho, od smluv, pojistek, funkčnosti, zabezpečení a ochrany našich domovů, zdraví a také věcí, které nám mají sloužit a pomáhat až po činnosti a lidi, které jsou součástí našich životů. Nebojte se udělat velkou inventuru skříní, šuplíků, spíží a celého vašeho domu. Co již nepotřebujete, pošlete dále nebo vyhoďte, zbavte se stagnující energie. Je to důležitý proces, abyste se mohli osvobozeni od starých energií pustit do plánů a příprav na příští rok. Nebude to totiž jednoduchý rok a proto bychom měli tuto přípravu brát opravdu zodpovědně. Vždyť se také říká, že "Svět patří připraveným."

Rok ve znamení vodního Tygra nám přinese velmi razantní energie, bude to rok výbušný, plný aktivity, dobrodružství a nespoutané síly. Připravte se na impulzivní nekontrolované chování, hodně křiku a temperamentu. Vše se bude dít ve velkém, v dobrém i špatném. Budeme si moci zariskovat víc než kdy jindy. Ale počítejte s tím, že buď můžete hodně získat nebo hodně ztratit. Tygr je rebel a nemá rád autority. V tomto roce více než kdy jindy proto mohou nastat různé katastrofy, neštěstí a války.

Na druhou stranu nám může vlít do žil nový impuls a hodně energie, dodat odvahu k tomu, abychom se pustili do věcí, které již dlouho odkládáme. Pomůže nám vykročit a nebát se. Bude to rok o prosazování svého já, nových projektů a myšlenek. Pomůže zaktivovat a prosadit i to, co již dávno nemá sílu a energii. Tím, že nás nenechá v klidu, může nám pomoci rozvinout to nejlepší v nás.

Bude to rok, který může vést až k extrémům, extravaganci a bude chuť dělat věci jinak, nově a bláznivě. Připravte se proto na pořádnou jízdu, na kterou budete ještě dlouho potom vzpomínat. Máte-li chuť zažít nějaká dobrodružství, nebojte se právě tento rok do toho šlápnout. Užijte si ho.

Naštěstí Tygr má pro příští rok spojení s vodou. Znamená to, že se bude chtít nějak domluvit, pokusí se o věcech více přemýšlet a nebude tak výbušný a arogantní. Dokáže lépe zvládat své emoce a bude přístupný i názorům ostatních. Někdy ho může ale dlouhé přemýtání, váhání a přešlepování na místě brzdit.

Každopádně si příští rok ve znamení vodní Tygra užijte podle svého, nebojte se směle vyrazit za svými touhami, sny a přáními. Popusťte uzdu své fantazii a dělejte věci trošku jinak, s lehkostí a nebojte se do toho dát víc energie. Určitě to bude rok prosazení se na všech frontách. Jen se nezalekněte, že bude asi víc křiku a výbuch emocí. A to v dobrém a špatném. Pozor na vášnivé milostné románky, nebudou mít dlouhého trvání. Tygr je v podstatě samotář.

Máte-li zájem se dozvědět o příštím roce více, přihlaste se na náš seminář.

23.10. - Co nás čeká v roce 2022 ve znamení vodního Tygra a příprava na tento rok

Jaké energie nám tento rok přinese, jak můžeme využít jeho energie a sílu ve svůj prospěch, na co si dát pozor. Každý rok nám přináší jiné energie, sílu a možnosti. Dozvíte se souvislosti, jak pracovat se svými vrozenými předpoklady a výzvami pro příští rok. K jakým činnostem bude příští rok nakloněn a do čeho se raději nepouštět, protože to vůbec nebude jednoduchý rok. Máme se opravdu na co těšit .

Seminář se koná v Praze od 10 do 18 hodin, cena 2.100 Kč. Stačí se přihlásit přes formulář na našich stránkách, napsat mail na meetinka@gmail.com nebo nám zavolat na 602 556 479.

Krásný dobrodružný rok vám přeje Dáša Amálie :-)