Co nového na Meetince

15.02.2021

Letošní zima je opravdu jak od pana Lady. Dlouho si nepamatujeme, že by příroda byla zahalena takovou přikrývkou sněhu. Krásné romantické procházky v lese a po lukách. Křupání sněhu a třpyt sněhových vloček, když se ukázalo sluníčko. Prostě nádhera. Člověk mohl čerpat takovou úžasnou energii, která udržuje nejen fyzické zdraví, ale povznáší i na duši. A to je v tomto období velmi důležité. Věříme, že jste proto měli spoustu inspirace, aby jste si letos nastavili tu správnou cestu, po které půjdete. Už víte, kam povedou vaše kroky? Také jste jistě zažili tuto krásu a inspirovali se.


My už to víme, kam povedou naše kroky. Kromě Školy Feng Ren Shui v Praze, kde vás učíme principům tohoto učení a pochopení všech souvislostí, jak si zlepšit svůj život, tak připravujeme zbrusu nové kurzy a semináře na Meetince. Budou především praktické, prožitkové, inspirativní, sdílející, tvořivé. Proto i když je ještě venku mrazivá zima, my nezahálíme a moc se těšíme na jaro. Ptáci již prozpěvují svoje jarní etudy.

Věříme, že s novými kurzy se opět posunete se svými znalostmi a pochopením principů skrze vlastní prožitek ještě mnohem dále.

Otevíráme brány 10.dubna a moc se na vás těšíme :-).