Škola Feng Ren Shui

01.02.2021

Škola Feng Ren Shui Praha online - začínáme 6. února.

Škola Feng Ren Shui vychází ze starého čínského učení Ham Yu, Školičky bílého jeřába paní Evy Joachimové, která toto umění již mnoho let učí u nás je naší učitelkou a dlouholetou mentorkou.

Rok 2020 nám jasně ukázal, jak je důležité mít silnou energii, která nám posiluje naši celkovou životní odolnost, odolnost našeho organismu, chrání naše zdraví, umožňuje nám zabezpečit potřebnou dlouhodobou hojnost nejen pro nás, ale také pro své blízké a prožít kvalitní dlouhý život. Navíc rok 2020 je z pohledu Feng Ren Shui rokem hledání nových cest jak si svůj život zkvalitnit.

Jednou z velmi významných cest je právě umění Feng Ren Shui. Učí nás, jak fungují přirozené energie, přírodní zákony v prostoru, v čase a jak ovlivňují člověka, jeho celkový organismus (jak psychický tak fyzický - zde staví na stejných principech jako Tradiční čínská medicína). Díky typologii Feng Ren Shui můžeme poznat sami sebe, své energie a ty pak s pomocí nástrojů Feng Ren Shui sladit s okolními energiemi tak, aby nám dodávaly sílu, nevyčerpávaly nás a díky tomu můžeme poměrně lehce zvládat všechny životní situace a dosahovat svých cílů.

Feng Ren Shui je životní styl, který se zakládá na celkové životní rovnováze. Rovnováha je základním zákonem přírody i vesmíru a prosto se působení tohoto zákona musíme učit i my lidé, protože jen díky rovnováze můžeme mít opravdu silnou energii a zvládat všechny výzvy života bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Budete-li žít stylem Feng Ren Shui, vytvoříte si ty nejlepší podmínky pro svůj život a pro život své rodiny a svých blízkých.

Studium Školy Feng Ren Shui vám pomůže nejen nastavit si svoji životní rovnováhu, ale můžete se sami stát poradci FRS a pomáhat jiným lidem tuto životní rovnováhu nastavit. Pokud budete mít zájem stát se poradcem FRS, můžete na konci studia všech tří bloků Školy FRS složit kontrolní test a získat tak certifikát poradce Školy FRS.

www.jiricernak.cz