10.4. otevíráme brány Meetinky

06.04.2021

I když to venku momentálně zdaleka nevypadá na akce v přírodě, tak přesto již tuto sobotu otevíráme brány naší Meetinky. Sezona pro nás začíná a vy se již můžete těšit na nové akce a setkání. JIž nyní si můžete rezervovat své místo na kurzech, terapiích a svůj individuální pobyt v "časoprostoru". Moc se na vás už těšíme.

Některé akce budou zatím probíhat jen na základě individuálního sezení nebo jen pro malé skupinky. Nebojte se přihlásit a zeptat se.

10.4. začínáme Kurz MyLifeBook - Kniha mého života


Znáte svůj potenciál, svoje silné i slabé stránky, ale přesto se necítíte v pohodě, hledáte cesty, po kterých se vydat, ale pořád to není ono. Nebo se nacházíte na své životní křižovatce, pokolikáté už? Stále jen hledáte a stále nevíte, kterou cestou jít. Jít cestou rozumu nebo srdce? A jak moc vás ve vašem rozhodnutí ovlivňuje vaše okolí, rodina, partner, přátelé, zaměstnání, domov, finanční jistoty? Nevyčerpáváte se v některé oblasti příliš na úkor svého štěstí či dokonce zdraví? Kolik knih osobního rozvoje a ebooků už jste přečetli nebo se účastnili mnoha seminářů, webinářů... A stále stojíte na místě.

Pro všechny hledající máme dobrou zprávu, všechno už víte. Vlastně jste to věděli vždycky a víte to i teď. Vše, co budete na svoji cestu potřebovat máte, víte, znáte. Stačí se jen rozhodnout a vykročit. Ten krok tím správným směrem totiž za vás nikdo jiný než vy sami neudělá.

Jestliže i přesto stále tápete a nevíte, nebo čekáte na nějaký aha moment, či potřebujete jen malinko popostrčit, máme pro vás nový sebepoznávací projekt, který byl vytvořen na základě dlouhodobého studia a praktického využití Feng Ren Shui v běžném životě a v rámci konzultační praxe od našich klientů a studentů Školy FRS a typologie osobnosti.

Jak ještě lépe pochopit svoji osobnost a svůj vrozený potenciál se dozvíte na praktickém kurzu My Life Book - Kniha mého života.

Ponoříte se do hlubin své duše, která ví, co je pro vás nejlepší. Budeme hledat možné cesty, jak propojit to, co cítíte, co v reálném životě žijete, k jakému způsobu života máte nejlepší předpoklady a co je vám dovoleno či umožněno okolím. Známe to všichni, občas musíme volit mezi srdcem a hlavou, mezi sama sebou a partnerem nebo dětmi, rodinou, kariérou. Ne vždy to jsou lehká rozhodnutí.

Kurz je vytvořen na základě cesty osobní zkušenosti a prožitku, znovunalezení vlastní intuice, síly a tvůrčího potenciálu. Budeme hledat a rozebírat souvislosti vašeho života mezi vámi, partnerem, dětmi, rodiči, prarodiči, sourozenci, kariérou. Součástí kurzu je mnoho pracovních listů, které si budete vyplňovat a zároveň si tím uvědomovat i to, co mohlo být dlouhá léta skryto nebo vás nenapadlo, že může být důležité.

Kurz je rozdělen na 3 tematické okruhy.

1. Já - kdo jsem, typologie osobnosti, vrozený potenciál, možnosti a předpoklady v 9 nejdůležitějších oblastech života - astrotyp, osobní letící hvězda, cesta života I-Ťing

2. Moje okolí - partner, děti, rodiče, prarodiče, sourozenci, zkrátka všichni, kdo mě v životě nejvíce ovlivnili a stále ovlivňují - astrotypy, rozbory korelátů, letících hvězd, cesty života I-Ťing

3. Time/life management - práce s časem, umění plánovat, přát si, plnění svých snů, Vision Board, I-Ťing, FRS prostoru

Na kurzu předáváme a ukazujeme, co funguje, co máme sami na sobě vyzkoušeno a co pravidelně používáme v rámci Školy FRS. Žít vědomě, snažit se o životní rovnováhu, plnit si své sny a dosahovat životního naplnění.

Na kurzu budeme společně tvořit, sdílet zkušenosti, navzájem se podporovat a inspirovat pro život, po kterém toužíme a chceme žít. Protože je naším posláním žít plnohodnotný život s co největším využitím našeho vrozeného potenciálu, předávat jej dál a být vzorem pro ostatní. Všichni si zasloužíme žít krásný a radostný život.

Kurz MyLifeBook - Kniha mého života vám zcela jistě změní život nebo alespoň pohled na něj. Zda ale vykročíte ke změně, bude záležet jen na vás. Kurz je koncipován pro uzavřenou skupinu lidí, kde se navzájem budeme podporovat, inspirovat, sdílet a pomáhat si ke změnám skrze vlastní prožitek a vnitřní intuici.

  • půjdete do hlubin své duše, kde najdete pro vás to pravé a pravdivé
  • naleznete mnoho souvislostí, proč se vám děje, co se vám děje a tzv. aha momenty
  • uděláte si pořádek ve svém životě a domově
  • vytvoříte si plán na změnu ke šťastnějšímu a vědomějšímu životu
  • získáte větší sebevědomí a nástroje k tomu, jak si ho udržet
  • začnete se více radovat ze svého života
  • dostanete odvahu změnit to, co vám již nefunguje
  • objevíte nové úhly pohledu na řešení svých problémů
  • vykročíte ke změně k lepší budoucnosti

Kurz se koná na Meetince, uprostřed krásné přírody, která bude podporovat vaše myšlenky a snáze zde budete nalézat odpovědi na vaše otázky. Každý jsme jedinečný, proto přijeďte k nám objevit svoji jedinečnost, rozkvést do krásy a ukázat světu vaši skutečnou nádheru.