Leden - čas na plán pro celý rok

15.01.2021

Leden - nejdůležitější měsíc v roce z hlediska nastavení svých plánů a cílů. Feng Ren Shui nám dává skvělé nástroje k tomu, abychom si mohli stanovit své cíle v tom nejlepším čase. K tomu nám pomáhají energie, které v lednu vládnou. Mezidobí země nám umožňuje, že se opravdu můžeme ponořit do svého vnitřního světa, kontemplovat a reálně se podívat na svůj život, své možnosti a zhodnotit, co je potřeba udělat a jakou cestou se vydat. Dokáže nám velmi dobře poradit, umí vše konsolidovat, vyrovnávat a vytvářet dlouhodobou stabilitu. Pracuje s realitou, objektivitou a fakty. Proto v tomto období jsme schopni najít nejlepší řešení, postavené na budoucí stabilitě a rovnováze.


Dopřejte si proto v tomto období co nejvíce času sami pro sebe. Vymýšlejte plány, stanovujte si své cíle a vytvářejte své Vision boardy. Uzavřete se na takové místo, kde nebudete ničím a nikým rušeni, opravdu se vám to vyplatí. Odjeďte na chatu nebo chalupu, zatopte si v krbu, uvařte si váš oblíbený čaj, pusťte si svoji milovanou hudbu, zapalte voňavé svíčky. Obklopte se vším, co máte rádi. Nalaďte se na svoji vlastní energii, na své vnitřní dítě a přemýšlejte o svých snech a přáních. Kolik času věnujete nyní tomuto tvořivému procesu, tolik času si ušetříte v průběhu celého roku. Už se jen povezete na vlně svého nastavení a naplánování. Na své vědomé vlně, kterou si tvoříte vy sami. Určitě je lepší být sám sobě režisérem svého života než jen hercem někoho jiného, který s vámi bude jen manipulovat a určovat vaše kroky.

Letos takové plánovací tvoření půjde úplně samo. Sněží, všude je bílo a vy se jen díváte do ohně a posloucháte svůj vnitřní hlas :-).