Láska vykouzlí z každého místa domov

26.10.2021

Kde je láska, radost a souznění, tam je cítit teplo domova, útulno a každý se do takového prostoru rád vrací. A je jedno, jestli je to váš domov, u rodičů nebo u kamarádky. Kde se cítíme příjemně, kde to krásně voní, je to zabydlené a útulné, tam je nám zkrátka moc dobře. Každý prostor má vytvářet takovou atmosféru, ke kterému je určen. Jinak bude vypadat prostor pro rodinu s malými dětmi, jinak pro starší manžele, jinak pro mladé páry a úplně jinak bude vypadat prostor k práci.

Díky principům Feng Ren Shui můžeme nastavit a zařídit prostor tak, aby se v něm jeho obyvatelé cítili spokojeně, mohli čerpat zdravou a pozitivní energii a rádi se do takového prostoru vraceli. V současné době mám pocit, že mnoho bytů a domů je velmi neosobních a jsou zařízeny sice podle posledních trendů, ale lidé v nich moc šťastní nejsou. Říkám tomu katalogové bydlení, které je možná krásné na obrázku v časopise, ale ve skutečnosti se v takových prostorech žít moc nedá. Jsou fádní, studené až sterilní, žádná barevnost, žádné teplo domova. Všichni jsou jak na trní, nikdo se nedokáže pořádně uvolnit, děti jsou okřikovány, aby něco neumazaly nebo neshodily drahou vázu.

V designových bílých lesklých kuchyních se moc nevaří, protože vám takto zařízená kuchyně k tomu nedává ten správný impuls a energii. Poslední dobou je i mnoho párů, kteří spolu ani nesdílí společnou ložnici, protože buď v ní spí i děti nebo je tam pracovní koutek. A pro partnerské radovánky tam prostě nezbývá místo. Nebo naopak další problém, totální chaos a nepořádek, spoustu zbytečných věcí, dekorací, nábytku, obrazů, kuchyňských přístrojů a jiných technických vymožeností. Neustále o něco zakopáváte nebo přehazujete z jednoho místa na druhý.

Obě tyto energie jsou nejen nebezpečné pro harmonický domov, ale také se zrcadlí v našem životě. Proto mnoho lidí nestíhá, má všeho moc, nemají na nic čas nebo naopak vstupuje do jejich života chlad a odtažitost. Ani jedna energie pro nás není zdravá, lidé jsou vyčerpaní, nemocní a nešťastní. A to přeci nechceme, chceme žít v radosti, lásce, zdraví a hojnosti. Proto až dnes přijdete domů, nalaďte se na svůj byt či dům a zkuste pojmenovat své pocity, které ve vás váš prostor vyvolává. Jste šťastní, že jste doma? Těšíte se domů? Obklopujete se věcmi, které máte rádi, které se vám líbí? Jak na vás působí barvy a materiály? Voní to u vás příjemnou esencí? Máte pocit, že energie může všude volně plynout a přitom tančí?

Každý prostor je živý organismus, váš další parťák v životě. Proto o něj s radostí a láskou pečujte, povídejte si s ním. Dopřávejte mu zdravou energii, hodně větrejte, uklízejte, občas kupte nějakou malou drobnost, měňte interiér spolu s ročním obdobím, krásně ho oblékněte do vašeho stylu, který se vám líbí. Věřte, že se vám tato péče a čas, který věnujete starostí o svůj domov, mnohonásobně vyplatí. Když vy budete spokojena, bude i on a bude vám to vracet. Všechny víme, jaký máme krásný pocit, když máme uklizeno. Současně totiž uklízíme i uvnitř sebe a máme uklizeno i v našem srdci a duši. A to přeci za tu námahu stojí, co říkáte.

A milé dámy, je to zkrátka na nás, protože teplo domova vytváří žena. Máme k tomu vrozené energie, tak si to pojďme užít a vytvářejme pro naše nejbližší krásné domovy. Pak nemusíme tolik řešit partnerské krize, neposlušné děti, nedej bože nemoci těla či duše.

Nevíte-li si rady, jak svůj byt či dům zařídit a jak si nastavit harmonii ve svých domovech za pomoci principů harmonického umění Feng Ren Shui, obraťte se na nás. Přijedeme za vámi nebo se můžete přihlásit na některý seminář, který jsme pro vás připravili.

Těším se na vás, s láskou

Dáša Amálie