Leden - podle FRS nejdůležitější měsíc z celého roku

05.01.2022

Leden - podle učení Feng Ren Shui nejdůležitější měsíc, kdy se připravujeme na celý rok. Vládnou energie Buvola, země, jeskyně, usebrání a klidu. Buvol nemá rád změny, proto vyčkejte na energie Tygra, který bude následovat. Teprve on má skočit a být aktivní. Buvol si potřebuje vše v klidu a s rozvahou připravit do nejmenších detailů a musí si být jist, kam má vyrazit. A většinou je ve svém snažení velmi úspěšný, jen musí vědět, kam nasměrovat svou energii a sílu.

Vše v přírodě ještě spí, jsou velmi slabé energie, ještě nic nemáme začínat, ale v klidu domova se připravovat. Udělat si jasný cíl, naplánovat dílčí kroky, které povedou k vytyčenému cíli. Také se připravujeme z hlediska zdraví a podporujeme svou imunitu a stále ještě odpočíváme, než přijdou jarní, velmi razantní a silné energie, které nás budou nutit být opět aktivní. Abychom zabránili silným jarním únavám, odpočíváme, pomalu začínáme s detoxikací organismu, aby tělo bylo na takový nápor připraveno. I když nás to už nutí k nějaké zvýšené aktivitě, nespěchejte. Znáte to, novoroční předsevzetí. Teď opravdu ještě není ten správný čas začít huntovat své tělo ve fitku, spíše si tím ublížíte :-).

Opravdu věnujte velkou pozornost plánování na celý rok, vytvořte si podrobný "cesťák", měsíc po měsíci, rozplánujte jednotlivá Kua magického čtverce, porovnejte svoje energie z astrotypu s těmi, které nám nabízí příští rok ve znamení vodního Tygra. Vyplatí se znát dopředu, co nás čeká, při nejemenším vás určité situace nepřekvapí, budete připraveni a snáze se pak s nimi vyrovnáte. Nebude to úplně jednoduchý rok a jak se říká: "Svět přeje připraveným." a v tom letošním roce to platí dvojnásob.

Přípravám na letošní rok jsme věnovali velkou pozornost na našich seminářích. Kdo ještě tápe a neví si rady, kam směrovat svoji energii, co může od nového roku očekávat, může se ještě přihlásit na nový kurz, který začíná právě v energii vodního Tygra - Kniha mého života. Budeme se sice věnovat především vaší osobnosti, jaké jsou vaše silné stránky, ale i ty slabé, jaký je váš potenciál, ale určitě se budeme věnovat i tomu, kam směrovat vaše kroky, vašim vizím a cílům. Jak být sama sebou, jedinečná, sebevědomá, která si řídí svůj vlastní život v lásce, radosti a harmonii.

Přeji všem nádherný celý rok 2022 ve znamení vodního Tygra a moc se těším na nové kurzy, ale především na vás :-).

Dáša Amálie