Terapie a konzultace na Meetince

15.04.2021

Dnešní moderní doba není vůbec jednoduchá, obzvláště nyní, kdy jsme všichni uzavřeni ve svých domovech, nemáme téměř žádné sociální kontakty a radosti v životě. Někdo proto tuto izolaci může velmi těžko snášet a zažívat nepříjemné emoce, které ještě nikdy nezažil a může být absolutně vykolejený, ztrácí životní rovnováhu. Frustrace, ztráta motivace a chuť se do něčeho pustit, životní propady a stagnace jsou bohužel již na denním pořádku. S těmito stavy je potřeba něco udělat a začít hledat nějaký nový smysl života. Terapie a konzultace na Meetince jsou vám k dispozici individuálně v bezpečném prostředí. Konzultujeme osobně i online.

Dopřejte si pro sebe "svůj časoprostor" na nalezení cesty ke svému pravému já. Objevte svůj skrytý potenciál a smysl svého života. Procházíme nyní všichni velkou společenskou i životní změnou, na kterou je potřeba se co nejlépe připravit a nalézt správné cestičky k novému cíli.

Díky principům a metodám, které máme z Feng Ren Shui k dispozici, dokážeme zjistit příčiny nerovnováhy ve vašem životě a nalezení možných řešení. Někdy stačí opravdu málo ke změně energií. Můžete mít doma jen zablokovanou energii, které bráníte v jejím rozvoji. Pak jen stačí malý zásah, posunout skříní, zvolit jiné barevné dekorace, pomoci si správnými afirmacemi a nastavit si jiná denní pravidla. Že na proudění energie a její sílu nevěříte? Nemusíte, ono se to děje i bez našeho vědomí. Stačí si pak proudění energie uvědomit a zhmotnit, aby pracovala za nás. Někdy je to opravdu velmi jednoduché a dějí se zázraky.

Rádi vám pomůžeme nalézt ztracenou rovnováhu a pomůžeme vyslyšet hlas vašeho srdce a skutečné touhy. Pro mnohé to není vůbec jednoduché, sami jsme si tím prošli a proto víme, že je to proces, někdy bolestivý, jindy překvapivý. Chce to čas, ale ta cesta za to stojí. Přijeďte si k nám odpočinout, objevit své aha momenty a nabrat novou sílu.

Svoje místo na terapii nebo konzultaci si rezervujte na 602 556 479 nebo meetinka@gmail.com. Rádi vás provedeme cestou nalezení nového smyslu vašeho života nebo jen upravit ten stávající, který se jen někde zasekl.