Těšte se na nový čínský rok ve znamení vodního tygra

01.02.2022

Každý rok přináší jiné energie, které nám umožňují věnovat se různým aktivitám a využít tak největší sílu a harmonii v rámci země a nebes. Pro ten letošní rok 2022 nám vesmír připravil spojení vody a dřevěného tygra. Bude to rok plný změn, nepokojů, odvahy a dobrodružství. Bude záležet na každém z nás, jaké nejsilnější atributy těchto dvou elementů a jednoho vládce si vezmeme do svého života na pomoc. Pro někoho to bude velmi náročný rok, plný aktivity a nečekaných zvratů, pro jiného naopak rok, který mu pomůže konečně vykročit tím správným směrem.

Nový čínský rok začíná 1. února 2022. Celý rok mějte oči otevřené, abyste nepropásli příležitosti, které se vám budou nabízet. Můžete být i více odvážní a dovolit si zariskovat než v jiných letech. Možná to bude i hodně ukřičený rok, kdy si lidé nebudou brát servítky a budou říkat věci tak, jaké jsou a jak je cítí. Nemusí nám dělat úplně dobře být hodně svázaní pravidly a konvencemi, uznávat autority.

V pracovní oblasti bychom se všichni mohli někam posunout, přicházet na nové neotřelé nápady a směle vyrazit nebo se jen odvážit dělat věci, po kterých jsme vždy toužili, ale neměli odvahu vykročit ze své komfortní zóny. Letos se nebojte a běžte do toho, vše si snáze vybojujete.

Naopak v rodinných a partnerských vztazích to nemusí být tak jednoduché. Každý si bude trvat na svém, na svojí pravdě, pohodlnosti a hájit si svůj prostor a potřeby. Hádky by mohly být velmi ohnivé a bez patřičné diplomacie. Na druhou stranu páry, které mají nějaké dlouhodobé problémy svůj vztah ukončí a každý si půjde svou cestou. Bude to rychlý řez. Dávejte si ale také pozor na překotnost tygra, abyste svého jednání později nelitovali. Po odeznění počátečního vzteku si vše raději ještě jednou řádně promyslete.

Asi nás bohužel neminou nějaké nepokoje, války, povstání. Bojovat se bude na všech úrovních. Každý si bude bránit svoje území, své teritorium. A bude jedno, jestli to bude v rámci zemí, měst, firem, rodin, manželství nebo prostoru každého jednotlivce. Nabourání svého vlastního prostoru a od kohololiv nebudeme snášet zrovna nejlépe.

Možná tendence pro letošní rok pro někoho nejsou zrovna optimistické, ale záleží na každém z nás, jakou cestou se vydáme a jaké pomocné energie si vypůjčíme pro realizaci našich plánů. Ale asi všichni si tento rok budeme pamatovat ještě hodně dlouho, protože nás nenechá jen tak v klidu a bez nějakých důležitých změn.

Přeji vám úspěšný a dobrodružný rok 2022 ve znamení vodního Tygra.