Vánoční kreativní dílna Feng Ren Shui

14.11.2021

27. listopadu 2021 od 12 do 18 hod, Rózi Kreativ Praha, Moskevská 13, Praha 10

Vstupné 450 Kč + za vybrané výrobky

Již třetím rokem pořádáme vánoční kreativní dílnu pro všechny tvořivé ženy, které si chtějí udělat krásné společné ženské odpoledne plné sdílení, kreativního tvoření, vánoční inspirace a ženské energie. Po vzoru našich babiček se navracíme ke kořenům a scházíme se v tomto adventním čase, abychom se společně naladily na vánoční energie, inspirovaly se a nabraly sílu a energii na nadcházející vánoční shon.

Přijďte se na chvíli zastavit a vytvořit si vánoční dekorace a vánoční kreativní dárky pro vaše blízké.

Budeme si vytvářet adventní věnce na vstupní dveře nebo jídelní stůl, vybarvíme si trička třeba životním hexagramem, ozdobíme krabičku snů (Pa Kua krabička), nakoupíte si a ozdobíte dřevěná zvířátka pro děti podle čínského zvěrokruhu, vytvoříte si astrotypový náramek pro své kamarádky a ještě mnoho dalšího. V obchůdku naleznete spoustu zajímavých možností na tvoření vánočních dárků.

Karolína, která je majitelkou kreativního obchůdku, dokáže zázraky a poradí si s každým materiálem a ukáže nám, jak si co vyrobit. Takže nemusíte mít vůbec žádné zkušenosti ani být příliš zručné. Stačí, když budeme tvořit s radostí a láskou a určitě se nám dílo podaří, úplně všem.

Výběr nejžádanějších dárků

Adventní věnec

Tričko

Látková nákupní taška

Batoh / vak

Tác / podnos

Hodiny

Krabička snů

Domeček na světýlka

Rámeček na fotku

Květináč

Stojánek na tužky

Vánoční visačka

Přáníčka

Dřevěná zvířátka čínského zvěrokruhu

Samolepky zvěrokruh

Lampy

Sešity, bloky, tužky

Ceny od 30 Kč do 400 Kč.

Budeme tvořit na základě principů Feng Ren Shui, takže podle toho, pro koho budeme dárek vyrábět nebo kam ho budeme umisťovat. Budeme uplatňovat astrotypy, hexagramy, Pa Kua, barvy, materiály...

Zkrátka opět Feng Ren Shui v praxi a pro každodenní život.

Těšíme se na vás Dáša Amálie Černáková a Karolína Šrámková