Všechno jednou končí, i letošní prázdniny

31.08.2021

Také se vždy neradi loučíte s létem, prázdninami, s časem, kdy je vše dovoleno, odlehčeno a vy můžete jen tak být, odpočíváte nebo poznáváte nová místa a užíváte si krásných nových zážitků nebo se naopak vracíte do známých míst, kde je vám dobře a za lidmi, které máte rádi. Ať tak či onak, léto přináší mnoho aktivní a pozitivní energie, která nám pak pomůže lépe zvládat nadcházející období podzimu a zimy. Proto bychom léto měli vždy využít co nejlépe a věnovat se především takovým aktivitám, které nám přinášejí radost, pocity štěstí a děláme je s láskou.

Léto je za námi, ale kolo roku se točí dál a to je na tom to krásné. Umět se radovat z každého období a změn, které právě přicházejí. Protože když něco končí, něco nového začíná. A začátky jsou přece vždy tak vzrušující. Nevíte, co vás čeká, tělem prochází jakási nervozita a očekávání. Těšíte se a zároveň bojíte. Zda ta změna bude k lepšímu či horšímu, zvládneme to, ustojíme to, přinese nám to něco dobrého, lepšího. A jedno jestli se jedná o začátek nové školy, vstupu do nového zaměstnání, nového partnerství, objevení nové lásky nebo přestěhování do nového domu.

Září je většinou dalším startem do nových začátků v roce. Všichni máme tento čas spojen s prvním dnem nového školního roku, nových kroužků, nastavení nových pravidel. I podle FRS, jsou již v plném proudu kovové energie, což jsou především pravidla, systémy, detaily, uzavírání, třídění, sklizeň toho, co bylo zaseto na jaře. Díky těmto energiím se snadno dostaneme po rozdováděném létě do nových pravidel.

Letos nám to může činit trošku problém, domluvit se na společných pravidlech, jelikož Buvol si rád dělá věci po svém, potřebuje svůj prostor a čas. Na druhou stranu energie letící hvězdy jsou nápomocní přátelé, kteří by nám mohli v mnohém pomoci. Jen se nesmíme bát o pomoc si říci. Takže když se domluvíte, uděláte konečné rozhodnutí, nic nebrání tomu, abyste došli do svého cíle a splnili si svá přání nebo našli odvahu ke změně. Buvol to tam fakt dotlačí, ale musí znát svoji cestu, svůj směr, kam má jít. Proto letošní jaro i léto bylo hodně o čase a prostoru, který byl vymezen pro každého z nás, pohroužit se do svých myšlenek, jít zpátky ke kořenům, uvědomit si, co vlastně chceme, najít smysl svého života, své poslání a jedinečnost a najít svoji novou cestu.

Věřím, že jste mnozí využili nabízené energie ke svému sebepoznání a vykročíte na tu správnou cestu. Přeji vám, ať vám do cesty přicházejí ti správní lidé, zkušenosti a zážitky, které potřebujete pro svůj život v hojnosti, radosti, lásce a osobní růst.

Vaše Dáša Amálie