Žít v souladu se svým domovem

23.04.2021

Štěstí, harmonie, láska, radost, soulad, úspěch. Pro každého tato slova znamenají něco jiného. Každý máme své vnitřní nastavení a toužíme po něčem jiném. Co je vrcholem štěstí pro jednoho, nemusí být pro druhého. Všichni ale od svého dětství po něčem toužíme, máme svoje přání, svoji životní vizi. Jak, kde a s kým chceme žít. Těm šťastnějším se to opravdu povede a žijí život snů. Krok za krokem si plní své touhy a posouvají se kupředu, rostou se svými životními zkušenostmi a splněnými přáními. Poznáte je okamžitě. Vědí, kdo jsou, co od života chtějí, znají svůj potenciál a smysl života.

Jedním z mnoha pocitů štěstí a základem pro spokojený život je žít v souladu se svým domovem. Nalezení správného bydlení není vůbec jednoduché, známe to všichni. Věnujeme tomu velkou část svého času a energie, někdy naše představy ve finále nesplní naše očekávání. Proto je před hledáním nového bytu či domu nezbytné věnovat velkou pozornost tomu, kdo jsem, jakou mám pro svůj život výbavu a co mi dělá dobře. Co mě baví, jaký mám životní styl, v jaké fázi života se nacházím. To jsou všechno velmi důležité otázky, které by si měl klást každý, kdo hledá nové bydlení. Protože když si na ně neodpovíte, tak nebudete vědět, co hledáte, kde máte hledat. A po počáteční euforii zjistíte, že jste takové bydlení vlastně vůbec nechtěli. Nikdy se nepřizpůsobujte ostatním, nekopírujte, ale podívejte se do svého nitra, svojí duše, po čem touží. Teprve potom můžete nalézt ten správný byt nebo dům pro svůj život, kde budete šťastní i se svojí rodinou.

Domov se pak stane vaším opravdovým bezpečným přístavem, kam se budete rádi vracet. Kde se budete cítit jako v ráji, budete si užívat každou společnou chvilku. Budete o něj s láskou pečovat a on se vám odmění úžasnou atmosférou a harmonií. To lze ale jen v případě, že žijete na správném místě a ve správném domě na základě vaší typologie a vnitřních pocitů. Kompromisy se v tomto případě moc nevyplácí, budou vám jen brát mnoho energie, které se mohou podepsat i na vašem zdraví. Proto buďte k sobě milí, upřímní a hledejte svůj domov snů. Dopřejte si život, po kterém toužíte. Stonásobně se vám to vrátí zpět.

Mnoho míst, domů a bytů je z hlediska bydlení až nebezpečných. Bohužel to nepoznáte hned, ale po nějakém čase se vám může přestat dařit v životě, mít nesoulad ve vztahu, můžete být unavení nebo dokonce nemocní. Většinou málokdo připisuje tomuto stavu právě nevhodné bydlení. Proto výběr místa a domu byste měli přenechat odborníkovi, který vám ozřejmí, kde mohou být skryté nástrahy a na co si dát pozor.

Rádi vám pomůžeme s hledáním vašeho nového domova. Díky principům Feng Ren Shui a letitým zkušenostem máme mnoho informací, jak vás dovést k vašemu vysněnému domovu. Kontaktujte nás na 602 556 479 nebo meetinka@gmail.com. Rádi budeme vašimi průvodci na cestě hledání nového domova, který vás bude naplňovat pozitivní energií a žít v souladu.