O nás

Žijeme Feng Ren Shui, plníme si své sny a rádi vás to také naučíme.

Již před mnoha lety jsme nastoupili na cestu harmonie, poznání a moudrosti našich předků. Propojili jsme znalosti východních směrů, astrologie, numerologie, Feng Ren Shui, vesmírných a přírodních zákonů s moudrostí našich předků. Více jak 15 let se zabýváme těmito naukami, které navzájem propojujeme, vědomě žijeme a předáváme dále. Jsme průvodci, kouči, učiteli a poradci Feng Ren Shui.

Naším cílem je naučit vás a předat vám naše vědomosti a zkušenosti z oblasti zdravého vědomého životního stylu, který je postaven na principech Feng Ren Shui a moudrosti našich předků, návratu ke kořenům. Tímto děkujeme naší paní učitelce Evě Joachimové, která nás vedla v našich začátcích a díky studiu školy Cesty bílého jeřába jsme mohli proniknout do tohoto úžasného umění. Jsme neustále fascinovaní, jak tento systém funguje a lze ho využít ve všech oblastech života.

Pomáháme lidem objevit v sobě jejich potenciál, silné stránky a vrozený talent a ten začít rozvíjet tím správným směrem, najít smysl života a cestu k naplnění snů. Opravdu to funguje, máme sami na sobě vyzkoušeno.      

Proč jsme začali konzultovat mimo hlavní město uprostřed přírody? To proto, že když my sami jsme hledali cestu, pracovali na nějakém projektu nebo si potřebovali jen utřídit myšlenky, odebírali jsme se do přírody. Na procházku do lesa, na chatu, na hory či k moři. Při těchto cestách mimo domov jsme nalézali úžasné podněty a nápady na řešení našich otázek. Proto jsme se rozhodli na základě našeho vlastního prožitku poskytnout i vám zázemí a nový, ještě účinnější způsob našeho poradenství. Už jen to, že si uděláte čas sami na sebe a opustíte město a jeho neustálý tepot s jeho rušivými vjemy či svůj známý prostor, je začátek naší terapie. Dovolte si tento vzácný čas, který věnujete jen sami sobě. Uvidíte, jaké to má blahodárné účinky nejen na vaše zdraví, ale i celkovou harmonii vašeho života.

Náš tým poradců a lektorů se rozrostl o naše skvělé studentky z naší Školy Feng Ren Shui, které našly svoji jedinečnost a talent v mnohých oblastech, ve kterých bychom vám rádi pomohli a ukázali cestu, jak může vypadat život, když člověk objeví svůj skutečný potenciál.

Naše aktivity jsme rozšířili ještě o pěstování a zpracování bylinek, pořádání bylinkových kurzů a tvořivou Feng Ren Shui dílnu a eshop ve spolupráci s Rózi kreativ. Nejen osobní rozvoj, ale také krása, tvořivost a radost ze života jsou naprosto nedílnou součástí našich šťastných a úspěšných životů v plné síle a zdraví. Dovolte si pečovat o sebe na všech úrovních - těla, ducha i duše. Buďte šťastní ! Protože život přináší i smutné a těžké chvíle a situace, je zapotřebí mít dostatek energie, abychom vše zvládli a my se mohli opět ve zdraví radovat ze života.

S láskou Dáša Černáková - průvodkyně na cestě za vysněným životem a domovem