O mně

Žijeme Feng Ren Shui, plníme si své sny a rádi vás to také naučíme.

Již před mnoha lety jsem nastoupila na cestu harmonie, poznání a moudrosti našich předků. Propojila jsem znalosti východních směrů, astrologie, numerologie, Feng Ren Shui, vesmírných a přírodních zákonů. Více jak 15 let se zabývám těmito naukami, které navzájem propojuji, vědomě žiji a předávám dále. Jsem průvodkyně, koučka a poradkyně Feng Ren Shui. Snažím se žít vědomě svůj potenciál, který mi byl dán do vínku, neustále se rozvíjet a pomáhat tak ostatním.

Mým cílem je inspirovat vás, motivovat a předat vám své vědomosti a zkušenosti z oblasti zdravého vědomého životního stylu, který je postaven na principech Feng Ren Shui a moudrosti našich babiček a dědečků, návratu ke kořenům. Tímto děkuji mojí paní učitelce Evě Joachimové, která mě vedla v mých začátcích a díky studiu školy Cesty bílého jeřába jsem mohla proniknout do tohoto úžasného umění. Jsem neustále fascinovaná, jak tento systém, spolu s dalšími naukami funguje a lze ho využít ve všech oblastech života. Své prázdninové dětství a mládí jsem prožila u dědy a babičky na venkově, kde jsem již odmala od nich čerpala moudrost a přirozenost bytí. Již jako malá jsem toužila porozumět věcem mezi nebem a zemí. Tento způsob vnímání světa mě neustále baví a hledám, pozoruji a rozklíčovávám všechny možné souvislosti.

Pomáhám lidem objevit v sobě jejich potenciál, silné stránky a vrozený talent a ten začít rozvíjet tím správným směrem, najít smysl života a cestu k naplnění snů. Opravdu to funguje, mám sama na sobě vyzkoušeno. Spolu s tím je pro mě zásadní najít své místo v životě, ale také pro život, kde žiji, bydlím, vytvářím si své zázemí.  Proto mé poradenství je dále zaměřeno na domov, vytváření útulného a pohodového domova, kam se člověk rád vrací a které mu dodává důležitou pozitivní energii, cítí se v něm dobře, kde může regenerovat a posilovat svoji vitalitu, pevné zdraví, které vede k dlouhověkosti.

Proč jsem začala konzultovat mimo hlavní město uprostřed přírody? To proto, že když jsem sama hledala cestu, pracovala na nějakém projektu nebo si potřebovala jen utřídit myšlenky, odebrala jsem se do přírody. Na procházku do lesa, na chatu, na hory či k moři. Při těchto cestách mimo domov jsem nalézala úžasné podněty a nápady na řešení mých otázek. Proto jsem se rozhodla na základě mého vlastního prožitku poskytnout i vám zázemí a nový, ještě účinnější způsob mého poradenství. Už jen to, že si uděláte čas sami na sebe a opustíte město a jeho neustálý tepot s jeho rušivými vjemy či svůj známý prostor, je začátek naší terapie. Dovolte si tento vzácný čas, který věnujete jen sami sobě. Uvidíte, jaké to má blahodárné účinky nejen na vaše zdraví, ale i celkovou harmonii vašeho života.

Tým poradců a lektorů se rozrostl o skvělé studentky z naší Školy Feng Ren Shui, které našly svoji jedinečnost a talent v mnohých oblastech, ve kterých bychom vám rády pomohly a ukázaly cestu, jak může vypadat život, když člověk objeví svůj skutečný potenciál.

Naše aktivity jsme rozšířili ještě o pěstování a zpracování bylinek, pořádání bylinkových kurzů a tvořivou Feng Ren Shui dílnu a eshop ve spolupráci s Rózi kreativ. Nejen osobní rozvoj, ale také krása, tvořivost a radost ze života jsou naprosto nedílnou součástí našich šťastných a úspěšných životů v plné síle a zdraví. Dovolte si pečovat o sebe na všech úrovních - těla, ducha i duše. Buďte šťastní ! Protože život přináší i smutné a těžké chvíle a situace, je zapotřebí mít dostatek energie, abychom vše zvládli a my se mohli opět ve zdraví radovat ze života.

S láskou Dáša Amálie Černáková - průvodkyně na cestě za vysněným životem a domovem