Terapie

Přijeďte si k nám odpočinout, načerpat sílu a chuť do života. Pomůžeme vám nastartovat váš nový směr.

Na našich terapiích o vás budeme s láskou a radostí pečovat, abyste se u nás cítili jako doma. Pro dosažení ještě většího účinku jsou terapie koncipovány především jako relaxačně prožitkové, abyste si u nás odpočinuli, nabrali nové síly a následně vykročili tím správným směrem. Nejen okolní příroda, ale také vůně éterických olejů a květin, relaxační hudba, bylinky z vlastní zahrádky, potraviny od místních regionálních farmářů, ajurvédská strava jistě přispívají k celkové příjemné atmosféře po celou dobu, kterou strávíte na naší Meetince. Naším cílem je vás motivovat, inspirovat a pomoci vám na vaší cestě, abyste opět nastartovali svůj život tím správným směrem a načerpali novou energii.

Těšíme se na vás, přijeďte k nám rozkvést :-).

Terapie samotou
Terapie samotou

Čas od času každý potřebuje mít čas jen sám pro sebe, pro svoje myšlenky, pro zklidnění duše a načerpání nové energie. Nebo v době, kdy je na rozcestí a neví, kudy kam dál a potřebuje změnu. Můžete u nás pobýt, jak dlouho budete chtít. I několik dní, strava zajištěna.

Terapie Cesta z města
Terapie Cesta z města

Všichni víme, že příroda uzdravuje. Dopřejte si čas jen sami pro sebe a přijeďte si k nám vyzkoušet konzultace v přírodě. Vybrat si můžete z procházek do lesa, kolem potoka, po polních cestách. Nebo posezení pod stromem či jen tak na louce nebo mezi bylinkami. 

Terapie Be YoU
Terapie Be YoU

Nejdůležitějším úkolem každého z nás na tomto světě je objevit v sobě KDO JSEM, jaký je můj talent a jaký je smysl mého života. Jen tak může být člověk šťastný, zdravý a pro ostatní užitečný. Čím dřív v sobě svůj potenciál objevíme, tím snadněji kráčíme po své cestě.

Holčičí den aneb dámská jízda

Den strávený se svými kámoškami bez mobilu, dětí, manžela, pracovních závazků a povinností. Dopřejte si jeden den společně a přitom samy pro sebe. Máte si přeci toho tolik říct a stále nemůžete najít společný volný čas. Naplánujte si Holčičí den jako potřebnou terapii pro zachování svého duševního zdraví. Připravíme pro vás den dle vašich potřeb a přání.

Postáráme se o vaše pohodlí, dobré jídlo a pití. Můžete u nás pobýt samy nebo se můžeme stát součástí vašeho dne jako průvodkyně. Pomůžeme vám s meditací, cvičením, procházkami nebo vybereme nějakou tvůrčí činnost. Nebo celý den jen tak prolenošíte :-).

Každý váš příběh nás zajímá a jsme připraveni vám pomoci

Každý je jedinečný a protřebuje jiný přístup k vyřešení svého problému. Máte-li zájem o některé naše služby, napište nám nebo zavolejte a my vám připravíme doporučený plán konzultací nebo terapií přímo na míru včetně cenové nabídky.

Základem je vždy poznání sebe sama KDO JSEM. Pomocí principů Feng Ren Shui vám vypracujeme tzv. ASTROTYP, vaši osobní typologii, vaše přirozené energie a talenty. Dále vám pomůžeme s dalším nastavením ve vašem životě - partnerské a rodinné koreláty, jak spolu s partnerem souzníte. Astrotyp pro vaše děti, aby výchova a výběr vzdělání i koníčků bylo v souladu s jejich osobností. Upravíme i váš domov dle principů Feng Ren Shui, ale i vaše podnikání.

Konzultace a terapie na Meetince

Konzultace Be YoU 1 hod

Konzultace astrotypu - poznání KDO JSEM

Partnerské nebo rodinné koreláty

Změna zaměstnání, výběr vhodného povolání

1500 Kč

Terapie samotou - jednodenní

Vstupní konzultace a následné doporučení řešení

Terapie samotou - vícedenní, pobytová - 900,- / den

1950 Kč

Holčičí den aneb dámská jízda

Den strávený se svými kamarádkami

450 Kč

Potenciál vašeho dítěte

Pomoc při hledání talentu a vhodné školy a povolání

900 Kč

Konzultace prostoru Feng Ren Shui

Konzultace a analýza prostoru bytu či domu u vás doma 

od 4500 Kč

Objevte svoji vlastní značku

Koučing osobnosti a profesní strategie, váš styl, nastavení všech 9 nejdůležitějších oblastí života podle Feng Ren Shui, 10 setkání

15000 Kč

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.